O společnosti

Lounská správa plaveckých areálů je příspěvková organizace zřízená Městem Louny. Předmětem její činnosti je provozování a správa sportovních zařízení a poskytování sportovních a rekreačních aktivit. Organizace byla založena v roce 2020 a v současné době spravuje následující sportoviště:

Kontakt

+420 734 690 475

Novinky

Opatření v objektu plavecké haly a sauny v Lounech

  V souladu s aktuálním opatřením ministerstva zdravotnictví zveřejňujeme podmínky, které budou vyžadovány po našich návštěvnících.   Potvrzení o testování nepotřebuje: Osoba, která je min. 14 dní plně očkována na COVID-19 Osoba, která prodělala nemoc COVID-19 maximálně 180 dní od diagnózy Osoba mladší 12 let   Testy kterými se můžete prokázat: ANTIGENNÍ TEST na SARS-COV-2 PCR TEST na SARS-COV-2  

Stále je co dělat

Opravy bazénů:Jakmile to počasí dovolí, bude se pokračovat s opravami dlaždiček u velkého a relax bazénu. Nový tobogán:Příznivci divoké jízdy a adrenalinu se mohou těšit na nový tobogán. Vítězná firma by ho měla dodat zhruba do poloviny června 2021.  Z akcí pro Vás připravujeme: Den dětí Sportovní den Loučení s prázdninami Plavecké tábory Přesné termíny budou upřesněny dle vývoje pandemické situace.

Aktuálně z koupaliště

Do otevření koupaliště nám zbývá ještě nějaký ten měsíc a protože počasí je v celku mírné, dá se pracovat na opravě dlaždiček u velkého bazénu. Těšit se tak budete moci na zbrusu nový kabát.

Napište nám